Hoşgeldiniz Arkadaşlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merhaba Arkadaşlar Tüm herkes Umarım İyi Vakit Geçirirsiniz (:

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben Türkiye'nin Muhtarıyım

YazarMesaj
FiratALBAYRAK
Admin
FiratALBAYRAK

Ben Türkiye'nin Muhtarıyım  Empty
MesajKonu: Ben Türkiye'nin Muhtarıyım    Ben Türkiye'nin Muhtarıyım  EmptyÇarş. Nis. 08, 2015 3:25 pm

Ben Türkiye'nin Muhtarıyım  PRZ9O0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda 6. kez muhtarlarla buluştu. Konuşmasında "50 bin muhtarımızla buluşacağız inşallah. Burayı bir hizmet makamı olarak görüyorum. Milletimle arama hiçbir zaman aracı koymadım, koymayacağım." diyen Erdoğan, "Ben de bir nevi Türkiye muhtarı olarak ülke çapında milletimize hizmet etme gayreti içindeyim." açıklamasında bulundu.

BARO BAŞKANI'NI TOPA TUTTU

Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edilmesiyle ilgili de sert sözler sarf eden Erdoğan, İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal'ı isim vermeden topa tuttu. Erdoğan, "Ey baro başkanı, sen de telefonla görüştün teröristlerle? Hangi neticeyi aldın? Hiçbir netice alamadın. Hani senin sözün çok dinleniyordu ya, alsaydın ya bir netice. Bu terörist terörist, bunu bileceksin, bunu göreceksin. Sen de bulunduğun makam sebebiyle gazetelere çarşaf çarşaf ilan vererek ürkütemezsin." dedi.

"HERKES ARANACAK"

Adliyede avukatların aranması konusuna da değinen Erdoğan, "Çok açık net olarak söylüyorum, evet herkes aranacak, aranmalıdır." yorumunda bulundu.

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

KAYAHAN'I ANDI

"Sözlerimin hemen başında kaybettiğimiz değerli sanatçımız Kayahan Açar'a Allah'tan rahmet ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Kayahan kardeşimizin bir şarkısında ifade ettiği gibi şu güzel sözlerle hatırlayacağız: 'Ben Anadolu çocuğuyum, böyle geldim dünyaya. Pişman da değilim. Başakları ellerimle büyütürüm ben. Başaklar eğilir, ben eğilmem.' Bu milletin bu coğrafyanın kalbinin yüreğinin sesi nefesi olan Kayahan'ı bir kez daha rahmetle anıyorum.

FENERBAHÇE'YE YAPILAN SALDIRIYI BİR KEZ DAHA KINIYORUM"

Fenerbahçe futbol kulübüne yapılan saldırıyı buradan bir kez daha kınıyorum. Şiddetin silahlı saldırının olduğu yerde spor bitmiştir. Futbolun esası centilmenliktir, şiddetin hele hele silahlı saldırının olduğu yerde 'spor bitmiş, yerine vandallık gelmiş' demektir. Futbolu bahane ederek vandallık yapanlar sadece kendi takımlarına değil, tüm ülkeye, millete ihanet ettiklerini bilmelidirler. Bu tür hadiselere karşı gerek kulüplerimizin gerekse ilgili tüm kurumlarımızın gerekli tedbirleri en kısa zamanda alacaklarına ve en etkili şekilde uygulayacaklarına inanıyorum. Bu olayla ilgili de İçişleri Bakanlığımız yoğun bir çalışmayla şu anda zaten kısmi olarak bazı delilleri ele geçirmenin yanında, bazı emareler de gözaltında, bunlarla ilgili çalışmalar da devam ediyor.

"40 YILI BULAN SİYASİ HAYATIMIN TAMAMINI MİLLETİMLE GEÇİRDİM"

Ben 40 yılı bulan siyasi hayatımın tamamını milletimle birlikte geçirdim, aynı şekilde yoluma devam edeceğim. Burayı bir hizmet makamı olarak görüyorum, hakim otorite makamı olarak asla görmedim, görmüyorum. Milletimle arama hiçbir zaman aracı koymadım, koymayacağım.

Türkiye'nin ihtiyacı köşesine çekilip hiçbir şeye karışmayan değil tam tersine koşan terleyen çalışan bir cumhurbaşkanıdır. Türkiye'nin içerde ve dışarda tüm meseleleriyle ilgilenmek, görüşlerimi, tekliflerimi, eleştirilerimi ifade etmek, benim milletime karşı hem taahhüdümün hem sorumluluğumun görevidir. Cumhurbaşkanlığı makamına her şeyden el çekmek için değil, daha büyük hizmetler vermek için geldim. Beni yüzde 52 oyla bu makama getiren vatandaşım da inanıyorum ki aynı hassasiyet beklenti içinde.

"BEN DE BU ÜLKENİN MUHTARIYIM"

Burada 50 bin muhtarımızla buluşacağız inşallah. Mahallesindeki fakirleri tespit etmeyen bir muhtar olabilir mi? Mahallesinde hangi evin bacasının tütmediğini bilmeyen bir muhtar olabilir mi? Mahallesi ile mahalle halkı ile irtibatını kesmiş bir muhtar düşünülebilir mi? Ben de bir nevi Türkiye muhtarı olarak ülke çapında milletimize hizmet etme gayreti içindeyim. Bunun için beni eleştireceklerse varsın eleştirsinler. Hiçbir iş yapamayıp bu eleştirilerden uzak kalmaktansa, çalışıp eleştirilere göğüs germeye devam edeceğiz.
https://eylenceburada.forumdizini.com

Ben Türkiye'nin Muhtarıyım
1 sayfadaki 1 sayfası